Taran Matharu

Summoner – Zaklinacz – Tom IV – REBELIA

Seria:

Data wydania: 31 Październik

Tłumaczenie: Grzegorz Komerski

Tytuł oryginału: The Outcast

ISBN: 978-83-7686-732-8

Oprawa: twarda

Liczba stron: 400

Wymiary: 140x210

Kategoria:

Cena: 39.90 zł

Opis

 

  •  Seria:  SUMMONER. ZAKLINACZ – Tom IV prequel

 

  • Długo oczekiwany prequel do trylogii o przygodach Zaklinacza, w którym poznamy przeszłość Arcturusa. 

 

  • 40 tysięcy sprzedanych książek z serii w Polsce. 

 

Panować nad demonami mogą tylko wybrani.

 

    •  

Swego pierwszego demona przyzwał z eteru będąc zaledwie ubogim stajennym. Jako pierwszy w dziejach Hominum pochodzący z ludu zaklinacz Arcturus okazuje się kluczową postacią, najważniejszego sekretu arystokracji królestwa. Tymczasem prości ludzie stają do walki o sprawiedliwość, a możni są gotowi zrobić wszystko by utrzymać dawny porządek.
Arcturus trafia do akademii Vocanów, gdzie dzieci arystokratów poznają tajniki zaklinania, magii i demonologii. Prawie natychmiast uświadamia sobie, że otaczają go niemal wyłącznie wrogowie.
Zanim jeszcze ma szansę poszukać przyjaciół, niespodziewanie trafia w sam środek przygody, która zaprowadzi go w serce orkowych dżungli, gdzie sojusze i animozje przestają być oczywiste. Arcturus, sierota z niedawno odkrytym talentem magicznym, staje przed wyborem – po czyjej stronie się opowiedzieć… Ceną może być rozpad całego królestwa.
Tessa i Cole, każde w innym mieście, muszą odnaleźć własne drogi w zmieniającej się rzeczywistości. Z pomocą starych przyjaciół, zwariowanej Nany, przyrodnich braci i złośliwych współpracowników, przygotowują się na wspólne wkroczenie w dorosłość.

 

     

POZNAJ AUTORA:

Taran Matharu urodził się w Londynie. Od dziecka uwielbiał czytać i wymyślać historie. Spisał pierwszą, gdy miał 9 lat. Ukończył z wyróżnieniem studia na wydziale zarządzania, ale nie podjął pracy w zawodzie. Postanowił odbyć staż w jednym z najbardziej prestiżowych wydawnictw Wielkiej Brytanii, Penguin Random House.

Taran każdą wolną chwilę przeznacza na podróże, w tym na spotkania z czytelnikami. W lutym 2018 gościł także w Polsce.

 

 

 

FRAGMENT KSIĄŻKI:

Wszystkie książki z serii Summoner