Magdalena Krauze

Czekałam na ciebie

Seria:

Data wydania: 31 Lipca 2019

Tytuł oryginału: Czekałam na ciebie

ISBN: 978-83-7686-809-7

Oprawa: miękka

Liczba stron: 328

Wymiary: 135x200

Kategoria: , ,

Cena: 34,90 zł

Opis

  • Pełen zaskakujących sytuacji oraz sercowych wzlotów i upadków pierwszy tom powieściowego cyklu.
  • Życie Pauliny staje na głowie, gdy pewnego dnia wpada z impetem na mężczyznę, który w przeszłości był niedoścignionym obiektem jej westchnień…
  • Czy dawne uczucie odżyje w dorosłej już kobiecie?

Paulina prowadzi spokojne życie: ma czułych rodziców, wspaniałych przyjaciół, satysfakcjonującą pracę. Jest zatwardziałą singielką i dotychczas żaden mężczyzna nie poruszył jej serca do głębi. Paulina wierzy jednak, że gdzieś tam czeka jej własne szczęśliwe zakończenie. Wierzy nawet wtedy, gdy jej najlepsza przyjaciółka Malwina zostaje nieoczekiwanie porzucona przez narzeczonego, a koleżanka z pracy popłakuje ukradkiem nad klawiaturą z powodu problemów małżeńskich. Nieoczekiwanie na progu redakcji i uporządkowanego życia Pauliny staje ON – Igor Gradecki, który w czasach szkolnych był jej wielką skrywaną miłością. Wtedy najfajniejszy chłopak w szkole, dziś przystojny interesujący mężczyzna, wywróci życie Pauliny do góry nogami.

Książkę polecają:

Wyjątkowa opowieść o tym, że stara miłość nie rdzewieje. Romantycznie i kobieco. Polecam.

Magdalena Witkiewicz

O takich historiach miłosnych naprawdę warto marzyć. Świetny debiut.

Agata Bizuk

Debiut Magdy to jedna z tych książek, które gdy się zacznie, trzeba szybko skończyć. Wciąga i zachwyca, a to w literaturze obyczajowej lubię najbardziej.  Polecam serdecznie!

Małgorzata Falkowska

Rośnie konkurencja! Drżyjcie autorki najbardziej kobiecych i przesyconych emocjami książek – Magdalena Krauze skradnie niejedno czytelnicze serce.

Beata Majewska

 

 POZNAJ AUTORA:

Foto. arch. prywatne

Magdalena Krauze– Przygodę z pisaniem zaczęła jeszcze w szkole podstawowej, jednak dopiero teraz postanowiła zaryzykować i oddać w ręce czytelników swoją debiutancką powieść.
Pasjonatka literatury. Najchętniej zaczytuje się w powieściach obyczajowych. Mieszka na Opolszczyźnie wraz z córką i mężem. Zodiakalny lew pełen energii, optymizmu i dowcipu, który we wszystko, co robi, angażuje się bez reszty.

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie książki z serii Czekałam na Ciebie