Sara Holland

Evermore – Tom 2

Zapowiedź

Seria:

Data wydania: 23 Styczeń 2020

Tłumaczenie: Ewa Bobocińska

Tytuł oryginału: Evermore

ISBN: 978-83-7686-838-7

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Liczba stron: 350

Wymiary: 145x215 mm

Kategoria:

Cena: 37,90 zł zł

Opis

Kontynuacja wydanej w czerwcu 2019 powieści „Everless”

Bestseller New York Timesa dla fanek twórczości Holly Black, Leigh Bardugo,
Victorii Aveyard, Kendare Blake, Stephanie Garber

Drugi, po Everless, i ostatni tom cyklu. Tajemnicę krwawego żelaza i zawartego w nim czasu odkryła legendarna para – Czarodziejka i Alchemik. W dzieciństwie uczono Jules Ember, że występny Alchemik ukradł serce dobrej Czarodziejki, skazując jej lud na życie o takiej długości, ile warta była krew każdego z osobna. Podczas gdy bogaci prosperują w kwitnącym stanie przez kilka stuleci, biedacy przy odrobinie szczęścia mogą przeżyć kilka, może kilkadziesiąt lat.

Ale Jules poznała wreszcie prawdę: Alchemikiem jest ona sama, a Caro – kobieta, która własnoręcznie, z zimną krwią zamordowała Królową i pierwszą miłość Jules, Roana – to Czarodziejka.

Teraz Caro nie cofnie się przed niczym, by zniszczyć Jules i odzyskać swoje serce. Jules, zmuszona do ucieczki z Everless, musi zagłębić się w opowieści, które uważała dawniej za legendy, a które okazały się doniesieniami z jej dawnej, niebezpiecznej przeszłości. Ponieważ tylko składając w całość fragmenty swojego pierwszego życia, będzie w stanie ocalić chłopaka, w którym się zakochała – i skończyć z Czarodziejką raz na zawsze.

 

Sara Holland ma wybitny dar opowiadania. Everless nadaje nowe, przerażające znaczenie określeniu: nasz czas dobiega końca.
– Stephanie Garber, autorka bestsellera New York Timesa, Caraval.

W bogatym, wciągającym świecie opisanym przez Holland pod zewnętrzną powłoką piękna i wyrafinowania kryje się podskórny mroczny prąd.
– Publishers Weekly

Jestem oczarowana książką dosłownie. To jest niebywałe jaki autorka stworzyła świat. Dostajemy coś zupełnie nowego, świeżego.
libraryofvelaris.blogspot.com

POZNAJ AUTORA:

Sara Holland dorastała w niewielkim miasteczku w stanie Minnesota, ale również w niezliczonych fikcyjnych światach książek. Po ukończeniu Wesleyan University pracowała w herbaciarni, w rejestracji dentysty oraz w budynku stolicy stanowej, dopóki nie przeniosła się do Nowego Jorku, aby zająć się pracą wydawniczą. Obecnie można ją znaleźć myszkującą w miejskich księgarniach lub szukającą nowych sposobów wprowadzenia kofeiny do organizmu.

Wszystkie książki z serii Everless