Bianca Iovisioni

First Last Kiss – Tom 2

Zapowiedź

Seria:

Data wydania: 17 lipiec 2019

Tłumaczenie: Joanna Słowikowska

Tytuł oryginału: Der letzte erste Kuss

ISBN: 978-83-7686-797-7

Oprawa: miękka

Liczba stron: 400

Wymiary: 145x215 mm

Kategoria: , ,

Cena: 39,90 zł

Opis

  • Dla wielbicieli książek Mony Kasten i Laury Kneidl
  • Romantyczna i pikantna!
  • Drugi tom z cyklu First Last

Elle Winthrop i Luke McAdams są najlepszymi przyjaciółmi. I nic ponadto. Oboje nie chcą tego zmieniać, mimo że ich znajomi od dawna obstawiają zakłady, czy i kiedy nierozłączna skądinąd para wyląduje wreszcie w łóżku. Sytuacja wymyka się spod kontroli, kiedy Elle zostaje zaproszona na przyjęcie zaręczynowe swojej siostry, a Luke występuje na nim jako jej rzekomy chłopak. Ale czy ta rola go nie przerośnie? Jak mocno można się do siebie zbliżyć, nie narażając na szwank przyjaźni? I czy warto ryzykować przyjaźń dla czegoś więcej?

Dopiero w obliczu osobistych tragedii Elle i Luke dowiedzą się, na kogo w swoim życiu mogą naprawdę liczyć, i zrozumieją, że w życiu bywają ważniejsze rzeczy niż złamane serca. Czy aby na pewno…?

Łobuzerska, dowcipna i seksowna – opowieść do kochania!

– serię poleca Mona Kasten, autorka serii Again i Save

 

 

 

 

Opinie o First last look:

„First last look” to niesamowicie wciągająca i trzymająca w elektryzującym uniesieniu historia, która pochłonie Cię nie tylko magią młodzieńczej wolności, gorącej pasji i nieposkromionego szaleństwa, ale i szczyptą niezapomnianej przygody, która pozostanie w twoim sercu na wiele bezcennych, długich godzin.

blackcrow87.wordpress.com

 

Jeśli lubicie powieści Mony Kasten czy Elle Kennedy; jeśli szukacie fajnej, acz nie przesiąkniętej wulgaryzmami młodzieżówki i jeśli tęsknicie do normalnych […] książkowych bohaterów, to nie zwlekajcie i czym prędzej sięgajcie po „First last look” Bianki Iosivoni.

Czuję w kościach, że to świetny początek jeszcze lepszej serii 😉

naksiazki.blogspot.com

 

Jeśli masz ochotę na humorystyczną i jednocześnie melancholijną historię z chwilami niepokoju i emocji, zdecydowanie powinieneś dać tej książce szansę.

przez-zamrozone-okulary.blogspot.co

 

W SERII UKAŻĄ SIĘ:

Tom 1 Tom 2 Tom 3 Tom 4

 

Już od najwcześniejszego dzieciństwa Biancę Iosivoni fascynują historie. Co najmniej tak samo długo historie te towarzyszą jej w życiu. Z głową pełną pomysłów już jako nastolatka zajęła się pisaniem i od tej pory nie może sobie wyobrazić, że miałaby to kiedykolwiek rzucić.

Po maturze studiowała nauki społeczne w Hanowerze i pracowała w redakcji internetowej. Obecnie pracuje jako pisarka-freelancerka, stukając w klawiaturę przy domowym biurku. Chętnie również pisze w kawiarniach i podróżuje po świecie, przede wszystkim do Szkocji. Dawno zrezygnowała z walki z codziennym zalewem pomysłów. Czy to w drodze, czy w domu, zawsze ma przy sobie to co niezbędne: notatnik, długopisy, książkę, czekoladę i dużo, dużo kofeiny.

bianca-iosivoni.de

Wszystkie książki z serii First