Jason R. Rich

Fortnite – Battle Royal Hacks – SECRETS OF ISLAND

Seria:

Data wydania: 10 Kwietnia

Tłumaczenie: Michał Zacharzewski

Tytuł oryginału: Fortnite. Secrets of the Island

ISBN: 978-83-7686-777-9

Oprawa: miękka

Liczba stron: 152

Wymiary: 150x225

Kategoria:

Cena: 29,90 zł

Opis

Nieoficjalny przewodnik po strategiach w grze Fortnite

Poradnik z trikami, których nie nauczysz sie z innych poradników.

Dostosowywanie i ulepszanie

Bezpieczna eksploracja wyspy

Znajdowanie i zbieranie najlepszych broni, amunicji i łupów

Pozyskiwanie zasobów

Budowanie fortec i struktur

Przetrwanie walki, aby stać się ostatnią osobą stojącą

 

 

Skierowany do czytelników w wieku od ośmiu lat kolorowy nieoficjalny poradnik prezentuje graczom świat Fortnite: Battle Royale. Skupia się przede wszystkim na tym, co czeka ich na wyspie (na której toczą się walki). Ważne miejscówki określane mianem punktów zainteresowania (koncentracji) zostały tu opisane za pomocą starannie dobranych tekstów i zdjęć. Pozwalają one poznać je bliżej i poczuć się w nich jak w domu, zanim jeszcze czytelnicy osobiście doświadczą intensywnych wydarzeń z gry.

Bez względu na doświadczenie czytelników oraz ich umiejętności gry w Fortnite: Battle Royale, wreszcie używaną platformę, poradnik starannie opisuje zróżnicowane tereny składające się na wyspę, w zależności od ich położenia na mapie.

Poradnik Fortnite Battle Royale Hacks: Secrets of the Island stosuje podejście geograficzne, pomagając graczom w osiąganiu zwycięstw, a także uczy ich podstawowych strategii walki, budowania i zwiedzania wyspy, które z pewnością przydadzą się im podczas zabawy.

Ponieważ rozgrywki w Fortnite: Battle Royale nigdy nie są takie sama (a akcja rozwija się w zależności od działań pozostałych 99 graczy przebywających na wyspie), ten nieoficjalny poradnik uczy również, jak dostosowywać do sytuacji najpopularniejsze ofensywne i defensywne strategie, dzięki czemu znacznie zwiększa szansę przetrwania podczas każdej z bitew, niezależnie od tego, w którym zakątku wyspy się one toczą.

 
POZNAJ AUTORA:

Jason R. Rich (www.JasonRich.com) jest zagorzałym graczem i autorem ponad dwudziestu przewodników do gier komputerowych i wideo. Publikuje recenzje i artykuły o grach, pracuje jako konsultant dla największych na świecie twórców gier komputerowych i gier wideo oraz wydawców.
Prowadzi profil na Twitterze / Instagramie (@ JasonRich7)

 

Wszystkie książki z serii Fortnite