Jennifer L. Holm Matthew Holm

Głowa do góry, Sunny.

Seria:

Data wydania: 12 czerwiec 2019

Tłumaczenie: Małgorzata Kaczarowska

Tytuł oryginału: Sunny Side up

ISBN: 978-83-7686-795-3

Oprawa: miękka

Liczba stron: 224

Wymiary: 135x200 mm

Kategoria:

Cena: 29,90 zł

Opis

Seria: Sunny- Tom 1 – zabawnej i poruszającej dylogii dla dzieci

Rekomendacja Rainy Telgemeier, autorki komiksów Smile i Sisters: Ten wzruszający i pełen nadziei komiks pozwoli rozwiać nawet najczarniejsze chmury

Sunny Lewin zostaje wysłana na lato do mieszkającego na Florydzie dziadka. Początkowo ma nadzieję, że będzie się dobrze bawić – ostatecznie właśnie na Florydzie mieści się Disney World. Jednakże miejsce, w którym mieszka dziadek, nie przypomina wesołego miasteczka. Jest pełne… starych ludzi. Ale takich naprawdę starych. Na szczęście Sunny nie jest jedynym dzieciakiem w okolicy. Poznaje Buzza, chłopca mającego bzika na punkcie komiksów, i wraz z nim zaczyna przeżywać przygody. Będzie miała do czynienia z piłkożernymi aligatorami, zbiegłymi kotami i tajemniczo znikającymi sąsiadami. Pozostaje jednak najważniejsze pytanie: dlaczego Sunny w ogóle przyjechała na Florydę? Odpowiedź kryje się w rodzinnej tajemnicy, która niebawem przestanie być dla Sunny tajemnicą.

 

 

 

 

 

 

Zabawne, wzruszające i przyjemnie optymistyczne.

– wyróżniona recenzja „Kirkus Reviews”

Pełna humoru i emocji opowieść z zapadającą w pamięć bohaterką i pełnymi szczegółów oraz kolorów ilustracjami, która na pewno spodoba się fanom twórczości Rainy Telgemeier.

– wyróżniona recenzja „School Library Journal”

[Autorzy] zachęcają młodych czytelników, którzy zmagają się z podobnymi problemami, by – podobnie jak w końcu Sunny – znaleźli oparcie w odpowiedzialnych dorosłych.

– wyróżniona recenzja „The Horn Book”

 

 POZNAJ AUTORÓW:

Fot. Wikipedia

Jennifer L. Holm to autorka powieści dla dzieci, która gościła ma liście bestsellerów magazynu „The New York Times” i trzykrotnie zdobyła Newbery Medal – nagrodę literacką przyznawaną w kategorii literatury dziecięcej. Wraz z Matthew, swoim bratem, stworzyła serie komiksowe Babymouse i Squish. Mieszka w Kalifornii.

 

 

 

 

Fot. Wikipedia

Matthew Holm urodził się i wychował na przedmieściach Filadelfii, zaś komiksy rysuje od czasów gimnazjalnych. Wraz z Jennifer, swoją siostrą, stworzył serie komiksowe Babymouse i Squish. Mieszka w Portland w stanie Oregon.

 

 

 

 

Wszystkie książki z serii Sunny