Laura Kneidl

Jednak mnie kochaj – Tom 1

Seria:

Data wydania: 14 Sierpnia

Tłumaczenie: Joanna Grzelak

Tytuł oryginału: Berühre mich. Nicht

ISBN: 978-83-7686-802-8

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Liczba stron: 480

Wymiary: 140x210 mm

Kategoria: , ,

Cena: 39,90 zł

Opis

  • Bestseller Der Spiegel wydarzenie roku w Niemczech.
  • Pierwszy tom znakomitej powieści o problemach młodych ludzi, o tym, jak
    trauma i stres potrafią złamać najtwardsze charaktery. I o tym, że można
    znaleźć pomoc u innych i siłę w sobie, żeby je pokonać.

Mroczne wspomnienia z rodzinnego domu powracają w najmniej oczekiwanej chwili…

Kiedy Sage przyjeżdża na studia do Melview w Nevadzie, nie ma ani przyjaciół, ani pieniędzy, ani dachu nad głową. Jej konto świeci pustkami, więc śpi w samochodzie, jest zagubiona i niepewna jutra, ale jednocześnie z determinacją walczy o nowe życie. Na szczęście, wkrótce spotyka na swej drodze bratnią duszę. Sage i April szybko się zaprzyjaźniają. Istnieje jednak pewien problem – April ma brata, przystojnego amatora erotycznych podbojów, a Sage, z uwagi na swoją przeszłość, stara się trzymać jak najdalej od nieznanych mężczyzn. Stopniowo okazuje się jednak, że Luca to wrażliwy, zraniony człowiek, który podobnie jak ona potrzebuje prawdziwej bliskości.

Kiedy wydaje się już, że Sage odzyskuje radość życia, przeszłość jeszcze raz pokazuje swe złowrogie oblicze i powraca jak upiór podczas radosnych  świątecznych dni…

 

 

 

 

 POZNAJ AUTORA:

Laura Kneidl – pisze powieści o codziennych wyzwaniach, fantastycznych światach i miłości. Urodziła się w 1990r. w Erlangen . Studiowała zarządzanie biblioteką i informacją w Stuttgarcie. Pracę nad swoją pierwszą powieścią rozpoczęła w 2009 roku. Przez długi czas mieszkała w Szkocji, obecnie w Lipsku, a jej mieszkanie przypomina bibliotekę. Prowadzi konto na Instagramie i lubi rozmawiać ze swoimi czytelnikami.
www.instagram.com/laurakneidl
www.laura kneidl.de

 

 

 

 

Wszystkie książki z serii Jednak Mnie Kochaj