Michał Bergel

Kryształowe serce – Tom 1

Seria:

Data wydania: 14 Sierpnia 2019

ISBN: 978-83-7686-821-9

Oprawa: miękka

Liczba stron: 380

Wymiary: 135x200 mm

Kategoria: ,

Cena: 37,90 zł

Opis

 

  • Dwie siostry, dwa odmienne światy i potężna pradawna magia
  • Pierwsza część trylogii fantasy dla młodzieży.

W przygotowaniu kolejny tom: „Drugi Paladyn”.

Opowieść o rudej, niesfornej i wyjątkowo upartej dziewczynie, która podejmuje niesamowite wyzwanie, by ocalić swoją siostrę.

Nastoletnia Iris rusza tropem Oliwii, która znikła nagle i tajemniczo. Rudowłosa dziewczyna zagłębia się w wirującym tunelu i trafia do magicznej rzeczywistości, która jednocześnie przeraża i fascynuje. Iris zostaje zmniejszona do rozmiarów polnej myszy, a to zaledwie początek jej problemów. Z pomocą nieco szalonego konstruktora Ortona poznaje miejsce, do którego dotarła. By odzyskać siostrę, Iris musi odnaleźć ostatniego i zarazem najbardziej kłopotliwego z czarowładców, Leonarda. Wielki mag zaginął w tajemniczych okolicznościach, a pod jego nieobecność świat pogrąża się w destruktywnym chaosie. Dziewczyna rusza w daleką wyprawę, podążając tropem czarodzieja.

Poszczególne zdarzenia łączą się w zaskakującą całość. Iris odkrywa, że nic nie jest dziełem przypadku, a wszystkie wydarzenia mają głębszy sens. By uratować siostrę, musi dokonać trudnego wyboru i zaakceptować ofiarę. Poznaje siłę przyjaźni i bezgranicznego poświęcenia się dla tych, których się kocha. Przepowiednia „życie za życie” spełnia się w najmniej spodziewany sposób.

 

 

 

 

 

POZNAJ AUTORA:

Michał Bergel – o sobie lubię dobrą kawę, domową szarlotkę i ciekawe opowieści Największą inspiracją są dla mnie podróże i ludzie, których spotykam na swej drodze W magicznym świecie mojej książki znajdziecie echa szalonej Afryki, kolorowej Azji czy peruwiańskiej dżungli Przez osiem lat mieszkałem i pracowałem w Irlandii To właśnie tam, na Zielonej Wyspie, rozpoczyna się pełna ryzyka i tajemnic przygoda.

 

 

Mapa Czajniczka – planety, na którą trafia Iris:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

tutaj kupisz książkę online

 

 

Wszystkie książki z serii IRIS MCBLACK