Kiera Cass

Narzeczona

Zapowiedź

Seria:

Data wydania: 6 Maja 2020

Tłumaczenie: Małgorzata Kaczarowska

Tytuł oryginału: The Bethroted

ISBN: 978-83-7686-888-2

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Liczba stron: 320

Wymiary: 140x210 mm

Cena: 37,90 zł zł

Opis

z

Nowa powieść Kiery Cass, – autorki bestsellerowej serii Rywalki,
wyjątkowy romans dla miłośniczek dworskich intryg.

Szlachetnie urodzona panna zostaje wybranką młodego króla.

Spełniają się wszystkie jej marzenia, a przynajmniej Hollis tak sądzi, dopóki nie spotyka na swej drodze chłopaka, który sprawia, że zupełnie inaczej zaczyna patrzeć na świat.

Premiera światowa książki – 5 maja, dzień przed premierą w Polsce.

Poprzednia seria autorki RYWALKI to bestsellerowa seria New York Timesa.

Przyszła królowa. Przystojny młody król. Para idealna… Ale czy na pewno?
Kiedy król Jameson wybiera jako obiekt swoich uczuć lady Hollis Brite, Hollis jest zaskoczona – i zachwycona. Dorastała na zamku Keresken i podobnie jak wszystkie szlachetnie urodzone panny marzyła o tym, że pewnego dnia król spojrzy właśnie na nią. Zdobycie jego serca to spełnienie wszystkich jej pragnień.

Jednakże Hollis już niebawem zaczyna sobie uświadamiać, że pokochanie króla i zostanie królową może nie być tak szczęśliwym losem, jak jej się wydawało. Kiedy zaś spotyka chłopaka, który potrafi dostrzec, co Hollis naprawdę kryje w swoim sercu, dziewczyna uświadamia sobie, że przyszłość, której naprawdę pragnie, jest przyszłością, jakiej nigdy wcześniej sobie nie wyobrażała.

 

 

 

Kiera Cass autorka bestsellerowej serii „Rywalki”. Ukończyła historię na Radford University. Dorastała w Południowej Karolinie, a obecnie mieszkaa w Christiansburg w stanie Wirginia z mężem inżynierem elektrykiem, synem z obsesją na punkcie samochodów i córką kochającą księżniczki. Jak sama twierdzi, jest także cenioną klientką w lokalnym sklepie z babeczkami.

Więcej informacji na stronie www.kieracass.com

 

 

Sesja zdjęciowa okładki:

 

Wszystkie książki z serii Rywalki