Max Brailer

OSTATNIE DZIECIAKI NA ZIEMI – OSTRZE MOCY – Tom V

Nowość

Seria:

Data wydania: 26 lutego 2020

Tłumaczenie: Piotr Jankowski

Tytuł oryginału: The Last Kids on Earth and the Midnight Blade

ISBN: 978-83-7686-866-0

Oprawa: miękka

Liczba stron: 304

Wymiary: 135x200 mm

Kategoria: ,

Cena: 34,90 zł zł

Opis

  • Seria: OSTATNIE DZIECIAKI NA ZIEMI – OSTRZE MOCY – Tom V
  • Piąty tom serii o czwórce prawdopodobnie ostatnich dzieci na Ziemi.
  • Prześmieszna seria, pełna błaznujących dzieciaków i zwariowanych gadżetów.
  • Rekomendacja Jeffa Kinney’a, autora Dziennika cwaniaczka: Przerażająco zabawna! Dostarcza dreszczyku emocji i jeszcze więcej śmiechu!
  • Max Brallier to bestsellerowy autor New York Timesa, twórca ponad trzydziestu książek i gier. Seria trafiła na listę bestsellerów „The New York Times” i „USA Today”; wydrukowano ponad dwa miliony egzemplarzy!
  • Dalsze przygody Jacka i jego przyjaciół w świecie opanowanym przez zombie. Tym razem Jack podejmuje trening, by nauczyć się posługiwać nową bronią, swoim Tasakiem Louisvilskim wyposażonym w specjalne moce.

Przeżycie pierwszej zimy po apokalipsie zombie nie było łatwym zadaniem, ale Jack i jego kumple nie marnują czasu – nieustannie walczą z najokropniejszymi potworami w okolicy. Kiedy Jack dowiaduje się, że jego Tasak Louisvilski ma wyjątkowe moce, podejmuje trening, by nauczyć się posługiwać nową bronią. Ale przez walkę z zombie, ucieczką przed dziwnymi, wyrastającymi z ziemi Thingies i grami wideo, przyjaciołom ledwie wystarcza czasu, aby odkryć, dlaczego Dirk zachowuje się tak dziwnie – zwłaszcza gdy w pobliżu są nieumarli. Na domiar złego, muszą zmierzyć się z nowym złoczyńcą. Czy Jack i jego kumple zdołają ocalić siebie – i resztę świata – przed zagładą?


Od października 2019 jest serial animowany na Netflixie, a w 2021 ukaże się gra video na konsole i PC.

 

POZNAJ AUTORA:

Fot. Bruton Gaster

Max Brallier to bestsellerowy autor New York Timesa. Tworzy książki i gry dla dzieci i dorosłych, m.in. Poptropica: Mystery of the Map, Galactic Hot Dogs, Can YOU Survive the Zombie Apocalypse?, Nights of the Living Dead. Pisał także książki dla takich marek jak: LEGO, Adventure Time, Regular Show, Steven Universe, and Uncle Grandpa. Mieszka w Nowym Jorku z żoną i córką.

 

 

 

 

 

 

Wszystkie książki z serii Ostatnie dzieciaki na Ziemi