Max Brailer

Ostatnie dzieciaki na ziemi – Tom II – Parada Zombiaków.

Seria:

Data wydania: 15 maja

Tłumaczenie: Piotr Jankowski

Tytuł oryginału: The Last Kids on Earth and The Zombie Parade

ISBN: 978-83-7686-787-8

Oprawa: miękka

Liczba stron: 296

Wymiary: 135x200 mm

Kategoria: ,

Cena: 29,90 zł

Opis

  • Seria: OSTATNIE DZIECIAKI NA ZIEMI  – Tom II – Parada Zombiaków
  • Drugi tom serii o czwórce prawdopodobnie ostatnich dzieci na Ziemi. Tym razem muszą odkryć, dlaczego zombiaki zniknęły. Idealna seria dla każdego dziecka, które marzyło o tym, by zagrać w swoim własnym komiksie lub grze wideo.
  • Prześmieszna seria, pełna błaznujących dzieciaków i zwariowanych gadżetów. Zapasu zombiaków i gigantycznych potworów wystarczy dla każdego!
  • Max Brallier to bestsellerowy autor New York Timesa, twórca ponad trzydziestu książek i gier. Seria trafiła na listę bestsellerów „The New York Times” i „USA Today”; wydrukowano ponad dwa miliony egzemplarzy!
  • Rekomendacja Jeffa Kinney’a, autora Dziennika cwaniaczka: Przerażająco zabawna! Dostarcza dreszczyku emocji i jeszcze więcej śmiechu!

W drugim tomie serii dzieciaki muszą odkryć, dlaczego zombiaki zniknęły.

Zombie znikają. Niby to dobrze, bo umarlaki wyżerają ludziom mózgi, ale Jack Sullivan, normalny żywy dzieciak, jest pełen podejrzeń. Wciąż słyszy straszny, przenikliwy dźwięk, który tak jakby wzywa zombie – lecz dokąd i w jakim złowrogim (zapewne) celu?
Jack, wraz z trójką swych przyjaciół (być może ostatnimi ludźmi na Ziemi) i zaprzyjaźnionym potworem Roverem, muszą zgłębić tę tajemnicę. W trakcie swych wypraw trafiają na dużo więcej niebezpieczeństw, niżby chcieli, na przykład na gigantycznego potwora Robalogulusa, melinę potworów w pizzerii, starożytne zło, które niszczy światy oraz sprzęt stereo, który jest tak naprawdę bombą. Czy Jack zdoła ustalić, dlaczego zombie znikają… zanim to samo spotka jego i przyjaciół?

Cała historia ukazana jest w postaci tekstu przemieszanego z czarno-białymi ilustracjami – to doskonała książka dla każdego dzieciaka, który marzył o wystąpieniu w stworzonym przez siebie komiksie lub grze wideo.

Prześmieszna seria, pełna błaznujących dzieciaków i zwariowanych gadżetów. Zapasu zombiaków i gigantycznych potworów wystarczy dla każdego!  Idealna seria dla każdego dziecka, które marzyło o tym, by zagrać w swoim własnym komiksie lub grze wideo.

 

POZNAJ AUTORA:

Fot. Bruton Gaster

Max Brallier to bestsellerowy autor „New York Timesa”, twórca ponad trzydziestu książek i gier. Seria trafiła na listę bestsellerów „The New York Times” i „USA Today”. Wydrukowano ponad dwa miliony egzemplarzy

 

 

 

 
 
 
 
 
 

Sympatyczne postacie, mnóstwo przygód i obfitość lepkich, oślizłych potworów – wszystko to sprawia, że aż chce się czytać.
– Booklist

Apokaliptyczna przygoda z całą masą nieustraszoności i dowcipna opowieść Jacka wraz z trafionymi rysunkami Holgate’a składają się na świetną lekturę, szczególnie dla chłopaków, którzy zazwyczaj niezbyt może chętnie sięgają po książkę.
– Kirkus Reviews

Czytelnicy w wieku gimnazjalnym, szczególnie chłopcy, nie mogą nie polubić Jacka Sullivana, z jego kapitalną mieszanką poczucia humoru, zuchwałości i pozornej gamoniowatości. Połączenie tekstu z ilustracjami jest doskonałym przykładem tego, jak może i powinna wyglądać powieść graficzna.
– Kirkus Reviews

Książka dostarcza mnóstwa śmiechu. Obrzydliwie świetna zabawa i zaskakująco zniuansowany rozwój postaci.
– School Library Review

Akcja jak w grach wideo, okropne żarty, częste odniesienia do kultury popularnej i sprytne dialogi sprawiają, że to świetna propozycja dla nie lubiących czytać. Można ją też polecić fanom Cwaniaczka lubiących przygody w stylu horroru.
– Booklist

Młodym miłośnikom zombie spodoba się ta nowa seria, w której jest tyle oślizłości (umarlaków) i tyle dzielności (dzieciaków), ile mogą zapragnąć.
– The Bulletin of the Center for Children’s Books.

Niebywale śmieszne! Kpiny i żarty z czasów końca świata.
– Publisher’s Weekly

Wszystkie książki z serii Ostatnie dzieciaki na Ziemi