Cube Kid

Pamiętnik 8-bitowego wojownika: KUŹNIA PRZEZNACZENIA

Seria: ,

Data wydania: 3 kwietnia

Tłumaczenie: Michał Zacharzewski

Tytuł oryginału: Diary of an 8-bit Warrior: Forging Destiny

ISBN: 978-83-7686-769-4

Oprawa: miękka

Liczba stron: 280

Wymiary: 135x200

Kategoria: ,

Cena: 29,90 zł

Opis

  • Nieoficjalna opowieść ze świata Minecraft
  • Dla fanów gry Minecraft i Dziennika Cwaniaczka
  • Najtańsze na rynku książki ze świata Minecrafta 
  • Dwa tomy w kwietniu 2019!
  • 6-ty tom popularnej serii opowiadającej o przygodach 8008-bitowego wojownika. 
  •  

 

Kolejne tomy popularnej serii opowiadającej o przygodach 8-bitowego wojownika.

 

Jeszcze nie czas, by spoczął 8-bitowy wojownik! Bezoki jednoczy siły mroku, czarne chmury gromadzą się, by zagrzmieć gromem grozy.

Drogi Runta i jego sprzymierzeńców się rozchodzą, bo ten, którego miał za wroga, a który okazał się dobrym kumplem, wyrusza w góry Ao z misją, by zagrać na nosie Herobrine’owi, rozpalając światło Nadziei. Runt i Breeze spotykają przyjaciół, których wcale się nie spodziewali zastać w Zatoce Puszczyka. Poznają prawdziwych Rycerzy Aetherii, odwiedzają opuszczoną wioskę elfów… Poznają też niezwykłą Przepowiednię dotyczącą ich losów i powiązań z pradawnymi bohaterami przeszłości.

Dowiadują się, że czeka ich szkolenie w stolicy królestwa, wspaniałej Aetherii i nie za bardzo im się chce tam jechać… Tym bardziej, że wróg znienacka uderza na Wioskomiasto, paląc je Ogniem Próżni, który trawi nawet stal i kamień! Naszych bohaterów czekają epickie zmagania z przeważającymi siłami ciemności, walka z Underlordem i Czarnym Widmem. W decydującej chwili zatruta strzała sprawia, że na jaw wychodzi głęboko skrywana tajemnica Breeze…

W szóstym tomie przygód 8-bitowego wojownika Runt musi zmobilizować wszystkie umiejętności i raz na zawsze powiedzieć „pa, pa” noobowi w sobie, a zamiast niego uzewnętrznić groźnego wojownika!

W tym miesiącu ukażą się  dwa w tomy ! (Tom 5 i 6)

Wszystkie książki z serii Minecraft

Wszystkie książki z serii Pamiętnik 8-bitowego wojownika