Tara Hudson

Pomiędzy

Data wydania: wrzesień 2011

Tłumaczenie: Natalia Mętrak

Tytuł oryginału: Hereafter

ISBN: 978-83-7686-077-0

Oprawa: miękka

Kategoria: , ,

Cena: 39,90 zł

Opis

Śmierć nas nie rozłączy…

Unosząc się w wodach ciemnej rzeki, Amelia jest świadoma tylko jednego – tego, że nie żyje. Nie wie, kim była przed śmiercią, nie wie, dlaczego i w jaki sposób umarła. Skazana na wieczne dryfowanie w bezczasie, zamknięta w pułapce, Amelia jest tylko szeptem w mroku, cichym, nieszczęśliwym cieniem dziewczyny, którą kiedyś, być może, była.

Nagle wszystko się zmienia.

Jako duch, Amelia nie może pomóc chłopakowi, który tonie w bezdennej rzece. Może tylko życzyć mu szczęścia. A jednak, w krótkiej chwili porozumienia, która nigdy nie powinna nastąpić, dzieje się coś dziwnego i Joshua nie umiera.

Kim jest Amelia? Kto skazał ją na śmierć? Zafascynowany cieniem chłopak angażuje się bez pamięci w dziwny związek, żyjąc nadzieją na to, że któregoś dnia wspólnie z Amelią rozwikła jej zagadkę. Chwile szczęścia są krótkie, przyszłość zaś niemożliwa… Zły duch imieniem Eli chce za wszelką cenę wciągnąć zmarłą dziewczynę z powrotem w otchłań. Tym razem na zawsze.

Recenzje

Mrożąca krew w żyłach tajemnica i wciągający romans; “Hereafter” zostaje w pamięci jeszcze długo po tym, jak odłoży się książkę na półkę. Andrea Cremer, autorka „Nightshade”

Chwyta za serce. Becca Fitzpatrick, autorka „Szeptem” Zapraszamy również do przeczytania recenzji on-line: miastomgly.blogspot.com books-spirit.blogspot.com kessieandbooks.blogspot.com ksiazkoholiczka-nadeine.blogspot.com