Justyna Drzewicka

Ratownicy czasu

Zapowiedź

Seria:

Data wydania: 16 Październik 2019

Tytuł oryginału: Ratownicy czasu

ISBN: 978-83-7686-818-9

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Liczba stron: 360

Wymiary: 135x200 mm

Kategoria:

Cena: 34,90 zł zł

Opis

Pierwszy tom nowej serii Justyny Drzewickiej, autorki serii NIEPOWSZEDNI.

Trzytomowa seria dla czytelników w wieku 9-12 lat o charakterze przygodowym z elementami humoru i edukacji.

Czarno-białe komiksowe ilustracje.

Bohaterowie serii to dwójka współczesnych trzynastolatków, Sara i Daniel, którzy zostają zabrani w podróż do przeszłości przez sympatycznego nicponia z 2118 roku. Można by go nazwać humanoidem, gdyby nie to, że ma postać kota o osobowości na pół kociej, na pół „nastoletniej”. To nie działanie czarów – podróż w czasie jest możliwa dzięki technologii z czasów kota.

W SERII RATOWNICY CZASU UKAŻĄ SIĘ:

1 tom – czasy Kopernika – wrzesień 2019

2 tom – starożytny Egipt  – maj 2020

3 tom  – listopad 2020

 

 

 

 

 

 

 

POZNAJ AUTORA:

Justyna Drzewicka – absolwentka filologii polskiej, której fascynacja dekadencją fin de siécle nie przeszkodziła w ukończeniu również studiów MBA i odnalezieniu się w korporacji. Upodobania do literatury jednak nie porzuciła. Aktualnie kończy Studia Podyplomowe Literatura i Książka dla Dzieci i Młodzieży Wobec Wyzwań Nowoczesności na UW.

Członkini IBBY Sekcja Polska. Jest autorką trzytomowej serii „Niepowszedni”, która spotkała się z ogromnym entuzjazmem młodych czytelników, a krytycy docenili dynamikę i spójność fabuły, ujmujący styl autorki oraz bogactwo świata przedstawionego. Jest szczęśliwą żoną i mamą dwóch córek.

Od dziecka z fascynacją zanurzała się w lekturach mitologii, baśni i legend z całego świata, a później również w osobliwych kreacjach pisarzy fantastycznych, aż w końcu sama zaczęła tworzyć w głowie własne światy i opowieści.

Wszystkie książki z serii Ratownicy czasu