Christina Majaski

Roblox- nieoficjalny przewodnik

Data wydania: 27 marca

Tłumaczenie: Michał Zacharzewski

Tytuł oryginału: The Ultimate Unofficial Guide to Robloxing

ISBN: 978-83-7686-762-5

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Liczba stron: 160

Wymiary: 216x254

Kategoria:

Cena: 29,90 zł

Opis

Wyjątkowy i wyczerpujący przewodnik po świecie Robloxa

Dla początkujących i doświadczonych graczy

Niezależnie od tego, czy jesteś hardcore’owym graczem dążącym do perfekcji w nowej grze, debiutantem w wirtualnym świecie czy też rodzicem, w tej książce znajdziesz wszystko, co powinieneś wiedzieć o Robloksie. Nauczysz się podstaw, a potem zagłębisz się w mało znane szczegóły dotyczące tej współtworzonej przez użytkowników sieciowej platformy społecznej. Będziesz się lepiej bawił, kiedy nauczysz się:

  • bezpiecznie instalować i grać w Robloxa na pececie, macu, Xboksie, Oculusie oraz systemach iOS i Androidkcja znaków/postaci, dostosowywanie i ulepszanie
  • tworzyć i udostępniać innym użytkownikom własne trójwymiarowe światy i gry
  • projektować i tworzyć przedmioty, zbierać surowce, handlować i walczyć
  • zmieniać swój awatar i dla zabawy modyfikować jego wygląd
  • wykupić członkostwo w Builder’s Club i zyskać dodatkowe przywileje
  • zarabiać i wydawać robuxy
  • bawić się olbrzymią ilością gier, od tycoonów przez strzelaniny po produkcje RPG itd.

 

Dzięki kolorowym ilustracjom i szczegółowym wyjaśnieniom lektura Nieoficjalnego poradnika do Robloxa pomoże ci w przyjemny sposób poznać ten wirtualny plac zabaw.

 

To książka zarówno dla początkujących, jak i dla doświadczonych graczy. Początkującym pozwala szybko porzucić status „noob”, a doświadczeni gracze otrzymają przewagę nad swoimi konkurentami dzięki działaniom szkoleniowym i samouczkom ze wskazówkami i trikami, których nie znajdą nigdzie indziej.

 
POZNAJ AUTORA:

CHRISTINA MAJASKI od 2003 roku pracuje jako niezależna redaktorka oraz autorka współpracująca z wieloma serwisami internetowymi. Publikowała na wielu dziecięcych i młodzieżowych portalach, pisała poradniki do gier i artykuły dla takich magazynów jak „Minnesota Parent”, xoJane.com czy ParentSociety.com. Obecnie mieszka w Minnesocie razem ze swoim psem Montym oraz trzynastoletnią córką Chloe, dzięki której na bieżąco wie, co dzieje się w świecie Robloxa, Minecrafta i innych popularnych gier wideo. Potrafi również spojrzeć na sieć z perspektywy nastolatki. Obecnie Christina jest redaktorką WiseBread.com i pisuje o finansach domowych do wielu różnych magazynów.

 

 

 

FRAGMENT: