Beatrix Gurian

Roziskrzone noce

Seria:

Data wydania: 3 Październik

Tłumaczenie: Agata Teperek

Tytuł oryginału: Glimmer Nachte

ISBN: 978-83-7686-729-8

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Liczba stron: 380

Wymiary: 135x200

Opis

  • Pierwszy tom dylogii. Tom drugi w lutym 2019

 

  • Pełna napięcia, porywająca opowieść dla dorastających fanek serii Rywalki

 

  • Bestsellerowa niemiecka autorka thrillerów i romansów. Pół miliona sprzedanych książek autorki w Niemczech

 

  • Wielka miłość i mroczne tajemnice w pałacowych wnętrzach

 

 

Mama siedemnastoletniej Phili wychodzi za mąż za hrabiego Frederika von Raben i cała rodzina przeprowadza się z Berlina do przepięknego pałacu na północy Danii. Życie zaczyna przypominać bajkę – pałac otoczony jest baśniowym parkiem z ogrodem różanym, pałacowe wnętrza zapierają dech w piersiach, a w nowym pokoju Phili stoi szafa pełna eleganckich sukien od najlepszych projektantów.

Jednak dziewczyna nieustannie odnosi wrażenie, że coś się tutaj nie zgadza (nie wszystko do siebie pasuje). Jednak nikt poza nią nie zwraca uwagi na drobne niepokojące sygnały. Czyżby aż tak bardzo się myliła? Phila szybko traci orientację, co się dzieje naprawdę, a co stanowi tylko wytwór jej wyobraźni. Ale w końcu natrafia na tajemnicę, skrzętnie skrywaną przez rodzinę von Rabenów, i za wszelką cenę postanawia odkryć prawdę. Na weselu spotyka oszałamiająco przystojnego Nielsa i uzyskuje odpowiedź na nurtujące ją pytania – co naraża ją na śmiertelne niebezpieczeństwo. Poznaje mroczne siły, które kryją się w pałacu Ravensholm, i musi postawić wszystko na jedną kartę, żeby uratować nie tylko własną rodzinę, lecz także wielką miłość…

Beatrix Gurian studiowała wiedzę o teatrze i literaturoznawstwo, później pracowała w telewizji jako reporterka. Dzisiaj jest pisarką na pełen etat, prowadzi także warsztaty z kreatywnego pisania. Jest autorką ponad 30 książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

FRAGMENT KSIĄŻKI:

 

 

 

Wszystkie książki z serii Roziskrzone Noce