Mona Kasten

Save Me – Tom I Serii Save Me

Seria:

Data wydania: 13 luty

Tłumaczenie: Ewa Spirydowicz

Tytuł oryginału: Save me

ISBN: 978-83-7686-759-5

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Liczba stron: 400

Wymiary: 145x210

Kategoria: ,

Cena: 39,90 zł

Opis

  • Nowa seria Mony Kasten, autorki entuzjastycznie przyjętej przez polskie czytelniczki serii W serii ukażą się trzy tomy w pięknej oprawie graficznej

 

  • Bestseller Der Spiegel

 

  • Opowieść o współczesnym Kopciuszku: romantyczna, bajkowa i seksowna!

 

Pochodzą z różnych światów, a jednak są sobie przeznaczeni.

Pieniądze, luksusy, imprezy i władza – dla Ruby Bell to wszystko nie ma najmniejszego znaczenia. Odkąd dzięki stypendium może uczęszczać do elitarnego liceum Maxton Hall, robi co w jej mocy, by nie rzucać się w oczy innym uczniom.

A zwłaszcza Jamesowi Beaufortowi, nieformalnemu przywódcy szkolnej elity. Jest zbyt arogancki, zbyt bogaty, zbyt przystojny. O ile największym marzeniem Ruby są studia w Oksfordzie, on zdaje się żyć od imprezy do imprezy.

Jednak pewnego dnia Ruby poznaje starannie skrywaną tajemnicę; dowiaduje się o czymś, co zniszczyłoby reputacje rodziny Jamesa, gdyby ta informacja trafiła do opinii publicznej. I nagle James nie może jej dłużej nie zauważać. I choć Ruby nigdy nie chciała należeć do jego świata, ani James, ani jej uczucia nie zostawiają jej żadnego wyboru.

 

Mona Kasten Urodziła się w Hamburgu w 1992 roku. Studiowała bibliotekoznawstwo i zarządzanie informacją, potem jednak całkowicie poświęciła się pisaniu. Wraz z mężem, kotami i z niezliczonymi książkami mieszka w Dolnej Saksonii, kocha kofeinę w każdej postaci, uwielbia długie leśne spacery i te dni, w które może tylko pisać. Cieszy się, ilekroć czytelniczki i czytelnicy kontaktują się z nią na twitterze (@MonaKasten). W Polsce Wydawnictwo Jaguar publikuje jej serię Again.

Więcej informacji na stronie www.monakasten.de

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FRAGMENT KSIĄŻKI:

Wszystkie książki z serii Save Me