Mona Kasten

Save Us – Tom III Serii Save Me

Seria:

Data wydania: 19 Czerwca 2019

Tłumaczenie: Ewa Spirydowicz

Tytuł oryginału: Save Us

ISBN: 978-83-7686-793-9

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Liczba stron: 380

Wymiary: 135x215 mm

Kategoria: ,

Cena: 38,90 zł

Opis

Wielki finał bestsellerowej trylogii!
Czy Ruby i James zdołają ocalić swoje uczucie?
A może zniszczą się wzajemnie?

Ruby jest w szoku. Zawieszono ja w prawach uczennicy Maxton Hall. Najgorsze, że wszystko wskazuje na to, że to sprawka Jamesa. Ruby nie wierzy. Nie po tym, co razem przeszli. Wydawało jej się, że poznała prawdziwego Jamesa, marzyciela, który potrafi ją rozbawić i przyprawia ją o szybsze bicie serca.
Dziewczyna rozpaczliwie walczy o prawo do ukończenia szkoły, James tymczasem kolejny raz zmaga się z brzemieniem rodzinnych obowiązków.

Po raz kolejny muszą sobie odpowiedzieć na pytanie, czy światy, w których żyją, nie dzieli jednak zbyt głęboka przepaść.

 

 

Mona Kasten Urodziła się w Hamburgu w 1992 roku. Studiowała bibliotekoznawstwo i zarządzanie informacją, potem jednak całkowicie poświęciła się pisaniu. Wraz z mężem, kotami i z niezliczonymi książkami mieszka w Dolnej Saksonii, kocha kofeinę w każdej postaci, uwielbia długie leśne spacery i te dni, w które może tylko pisać. Cieszy się, ilekroć czytelniczki i czytelnicy kontaktują się z nią na twitterze (@MonaKasten). W Polsce Wydawnictwo Jaguar publikuje jej serię Again.

Więcej informacji na stronie www.monakasten.de

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FRAGMENT KSIĄŻKI:

Wszystkie książki z serii Save Me