Frances O’Roark Dowell

Sekretny świat dziewczyn

Seria:

Data wydania: wrzesień 2014

Tłumaczenie: Stanisław Kroszczyński

Tytuł oryginału: The Sound of Your Voice, Only Really Far Away

ISBN: 978-83-7686-286-6

Oprawa: miękka

Kategoria: ,

Cena: 18,90 zł

Opis

Faceci sprawiają więcej problemów niż (byłe) najlepsze przyjaciółki!

Marylin świetnie wie, ze bycie cheerleaderką wiąże się z pewnymi obowiązkami. Trzeba się uśmiechać, przyjaźnić się z właściwymi ludźmi i mieć nienaganny manicure. Ale to nie wszystko… Oprócz nakazów są jeszcze zakazy. Nie rozmawiaj z tym i tamtym, nie spotykaj się z niewłaściwymi chłopakami, na przykład z Benjaminem, przewodniczącym szkolnego samorządu. Problem w tym, że Marylin naprawdę lubi Banjamina i zrobi wszystko, byle tylko przekonać do niego inne cheerleaderki.

Ale Kate problemy Marylin są po prostu idiotyczne. Kate jest Kate i, jeśli komuś się to nie podoba, to do widzenia. Ostatnio Kate spędza dużo czasu z przystojnym Matthew, który, tak jak ona, interesuje się muzyką. Gdy chłopak mówi jej, że szkolne radio potrzebuje dofinansowania ze strony samorządu, Kate obiecuje, że zrobi wszystko, by tylko mu pomóc.

Marylin i Kate są w kropce i tylko jedna z nich może osiągnąć swój cel… Ale czy naprawdę jest o co walczyć? Może obydwie uparły się, by zdobyć coś, na czym tak naprawdę wcale im nie zależy?

Wszystkie książki z serii Ups!