Milena Wójtowicz

Vice versa

Seria:

Data wydania: 26 czerwca

Tytuł oryginału: Polski

ISBN: 978-83-7686-799-1

Oprawa: miękka

Liczba stron: 304

Wymiary: 135x200 mm

Kategoria:

Cena: 37,90 zł

Opis

  • Drugi tom serii o nienormatywnych z przymrużeniem oka!
  • Przezabawny misz-masz gatunków. Mamy tu urban fantasy z przymrużeniem oka, umowny kryminał, pastisz paranormalnego romansu i powieść obyczajową – oficjalna recenzja z portalu lubimyczytac.pl

Niektórzy podpisują cyrograf, Żaneta Wawrzyniak podpisała umowę szkoleniową z PS Business Consulting. Nikt wcześniej nie wspomniał, że oprócz studiów i pracy będzie też miała dwójkę nienormatywnych mentorów. A za rogiem czekają już szamani, wilkołaki, łowcy potworów (tym razem prawdziwi!) i Złoty Cuś, którego koniecznie trzeba uratować. Tylko kto uratuje przed tym wszystkim Żanetę?

O Bogowie, jak mi brakowało Mileny Wójtowicz. Nie pamiętam, i piszę to całkowicie szczerze, kiedy ostatni raz tak się śmiałam i cieszyłam przy książce, a niektóre fragmenty czytałam nawet kilkakrotnie, by rozkoszować się każdym słowem.

secretum.pl

To była bardzo przyjemna fantastyka z kryminalnym posmakiem i toną śmiechu, dokładnie to, co chciałabym czytać na plaży w upalny dzień. I każdemu polecam.

efantastyka.pl

Milena Wójtowicz od pierwszej strony serwuje nam humorystyczno-paranormalny koktajl Mołotowa.

zazyjkultury.pl

„Post Scriptum” powinno mieć na okładce ostrzeżenie – uwaga grozi niekontrolowanym śmiechem, przydatne zwłaszcza kiedy czytamy w środkach komunikacji oraz na przykład na przystankach gdy współpasażerowie lub przechodnie patrzą na czytelnika ciut podejrzliwie.

takijestswiat.blogspot.com

Lekka, przezabawna powieść o współczesnym życiu słowiańskich potworów. Autorka zaserwowała ciekawe połączenie gatunków i nietuzinkowych bohaterów. Czekam na kolejną książkę Mileny Wójtowicz!

ostatniatawerna.pl

Spotkanie z nietuzinkowymi bohaterami, u boku których można – „boki zrywać”!

sztukater.pl

Masa humoru i pozytywnej energii – po lekturze poczujesz się jak po sesji oczyszczania aury.

amandaasays.blogspot.com

Post Scriptum jest znakomite. Lekki, niewymuszony humor, świetnie zarysowane postacie i BHP. W końcu ktoś oddał cześć nielubianym i regularnie traktowanym jak nudziarze bohaterom frontu walki z wypadkami w pracy.

tramwajnr4.pl

 

Bonusowe opowiadanie MEMENTO MORI

– do pobrania ze strony Mileny Wójtowicz:

https://www.wojtowicz.s-f.org.pl/872/memento-mori-do-pobrania

 

 

 

 

 

POZNAJ AUTORA:

Milena Wójtowicz urodzona 4 lipca 1983 roku w Lublinie – pisarka, autorka fantastyki. Absolwentka socjologii na UMCSie w Lublinie, Coachingu w Biznesie, w Wyższej Szkole Biznesu i Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu.Zwierz biurowy, HaeRka i behapówka; tłumaczka nieaktywna, pisarka reaktywowana – jak sama o sobie mówi.

Ma jednego męża i kolekcję 75 smoków (chwilowo 75, bo cały czas się mnożą), jest zadeklarowaną wielbicielką psów, co u autorów fantastyki jest swego rodzaju ewenementem.

Zadebiutowała w internetowym magazynie Esensja opowiadaniem Bardzo Czarna Dziura, i „na papierze” opowiadaniem Wielka Wyprawa Małej Żaby, które ukazało się w magazynie Science Fiction.

Pierwsza powieść Mileny Wójtowicz Podatek została wydana w 2005 roku. Kolejne powieści opublikowała rok po roku: Wrota w 2006, Załatwiaczka w 2007, Wrota 2 w 2008. W kwietniu 2018 nakładem Wydawnictwa Jaguar ukazała się najnowsza powieść autorki, Post Scriptum, w czerwcu 2018 – pierwszy tom wznawianej serii Wrota. Wkrótce kolejne tomy. Milena Wójtowicz zdobyła serca fanów lekkim stylem, poczuciem humoru i dość przewrotnym traktowaniem stereotypów.

 

Wszystkie książki z serii Post Scriptum