Magdalena Krauze

Zdradzona

Zapowiedź

Data wydania: 25 marca 2020

Tytuł oryginału: Zdradzona

ISBN: 978-83-7686-890-5

Oprawa: miękka

Liczba stron: ok. 320

Wymiary: 135x200 mm

Kategoria: , ,

Cena: 34,90 zł zł

Opis

  • Nowa powieść obyczajowa autorki Czekałam na ciebie i Zaufaj mi jeszcze raz.
  • Miłość i zdrada – jak poradzić sobie z życiową katastrofą?

Joanna jest po czterdziestce. Ma wymarzony dom, satysfakcjonującą pracę, w której spodziewa się awansu, cudowne dzieci oraz wspaniałego męża. Ostatnimi czasy mąż jest jakby mniej wspaniały, bardzo często wyjeżdża na delegacje, a kiedy jest w domu, nie rozstaje się z telefonem. Joanna nie może zrozumieć zachowania Roberta, ani dystansu, jaki nagle pojawił się między nimi. Dzięki skutecznym namowom sąsiadki, podstępem przechwytuje telefon męża.
Czy po tym co znajdzie w telefonie Roberta będzie umiała stawić czoło faktom?
Czy znajdzie w sobie siłę, aby uporać się z katastrofą we własnym życiu i być przy tym wsparciem dla przyjaciółki, która teraz bardzo jej potrzebuje?

RECENZJE POWIEŚCI CZEKAŁAM NA CIEBIE I ZAUFAJ MI JESZCZE RAZ

Słodko-gorzka opowieść o tym, że nie należy niczego odkładać na jutro, gdyż jutro jest niepewne. To opowieść o przewrotności ludzkiego losu, o poszukiwaniu sensu życia, o tajemnicach, trudnych doświadczeniach życiowych oraz o miłości, która zostaje wystawiona na ciężką próbę. To kompozycja emocji i refleksji. Przeczytajcie koniecznie! /em>

nie-oceniam-po-okladkach.blogspot.com

Niezwykle ciepła, urokliwa i sympatyczna książka. Styl Magdaleny Krauze ma w sobie coś, co ujmuje czytelnika. Ja jestem oczarowana!

Facebook.com/Literatura Zmysłów

Magdalena Krauze bardzo obrazowo przedstawiła rozłam związku, nadwerężone zaufanie, skomplikowane relacje międzyludzkie. Z jej debiutanckich powieści można wiele wyciągnąć dla siebie. To książki, na które warto poświęcić kilka wieczorów.

kulturantki.pl

 

 POZNAJ AUTORA:

Foto. arch. prywatne

Magdalena Krauze– Przygodę z pisaniem zaczęła jeszcze w szkole podstawowej, jednak dopiero teraz postanowiła zaryzykować i oddać w ręce czytelników swoją powieść.
Pasjonatka literatury. Najchętniej zaczytuje się w powieściach obyczajowych. Mieszka na Opolszczyźnie wraz z córką i mężem. Zodiakalny lew pełen energii, optymizmu i dowcipu, który we wszystko, co robi, angażuje się bez reszty.
Autorka znakomicie przyjętych powieści obyczajowych Czekałam na ciebie i Zaufaj mi jeszcze raz.