Krzysztof Piersa

Złota rybka w szambie.

Nowość

Data wydania: 26 lutego 2020

Tytuł oryginału: Złota rybka w szambie. Jak pokonać uzależnienie od smartfona i internetu

ISBN: 978-83-7686-865-3

Oprawa: miękka ze skrzydełkami

Liczba stron: 256

Wymiary: 135x200 mm

Kategoria: ,

Cena: 37,90 zł zł

Opis

Jak pokonać uzależnienie od smartfona i internetu

Internet jest jak złota rybka – zdolna spełnić każde nasze marzenie, ale również może ściągnąć użytkownika na dno, do szamba zagrożeń.

Krzysztof Piersa jest autorem trzech książek i terapeutą uzależnień.
Prowadzi kanał na Youtube i spotyka się z młodzieżą oraz dorosłymi borykającymi się z uzależnieniami.

Poradnik skupia się na problemie uzależnienia od smartfonów i internetu. W książce znajdziemy informacje, jak diagnozować takie uzależnienie, jakie są pozytywne i negatywne strony korzystania z internetu, co należy do największych zagrożeń sieci, jakie są konsekwencje uzależnienia i jego pierwsze objawy. Konkretne wskazówki krok po kroku wyjaśniają, jak sobie z takim uzależnieniem radzić.

Książka skierowana jest do rodziców i pedagogów obserwujących rosnący problem uzależnienia w najbliższym otoczeniu, osób zaniepokojonych uzależnieniem swoich bliskich oraz osób rozpoznających uzależnienie również u siebie, również młodzieży.

Krzysztof Piersa jest autorem trzech książek i terapeutą uzależnień. Sam niegdyś zmagał się z uzależnieniem od gier komputerowych. Prowadzi kanał na Youtube i spotyka się z młodzieżą oraz dorosłymi borykającymi się z uzależnieniami.
Autor odbywa rocznie ponad 130 spotkań autorskich na terenie całej Polski o tematyce profilaktycznej (uzależnienie od gier komputerowych, telefonu komórkowego i internetu). Podczas każdego spotkania młodzież bardzo angażuje się w dyskusję i opowiada o swoich problemach związanych ze spędzaniem czasu w internecie.

   

 

POZNAJ AUTORA:

Krzysztof Piersa terapeuta uzależnień. Niegdyś sam był uzależniony od gier komputerowych i za pomocą spotkań autorskich oraz książki „Komputerowy Ćpun” zaczął pomagać innym. Przemierza Polskę wzdłuż i wrzesz rozmawiając zarówno z młodzieżą, jak i rodzicami. Wyróżnia go dobry, szczery kontakt z młodzieżą i zaangażowanie.

http://krzysztofpiersa.pl/     /    youtube.com/Krzysiek Piersa

 

 

 

 
Inne książki autora: