John Flanagan

Zwiadowcy tom 14 – Pojedynek w Araluenie

Seria:

Data wydania: 14 Listopada

Tłumaczenie: Małgorzata Kaczarowska

Tytuł oryginału: Duel at Araluen

ISBN: 978-83-7686-737-3

Oprawa: miękka

Liczba stron: 400

Wymiary: 135x200

Kategoria:

Cena: 39.90 zł

Opis

 Seria:  ZWIADOWCY – Tom 14 – Pojedynek w Araluenie
 

  • 14. tom z bestsellerowej serii fantasy

 

  • Polscy czytelnicy, podobnie jak przy poprzednim tomie, będą mogli jako pierwsi na świecie zapoznać się z nowymi przygodami uwielbianych bohaterów.
     

 

  • Łączna sprzedaż książek Johna Flanagana w Polsce – prawie pół miliona egzemplarzy!  

 

  • John Flanagan to autor kultowych wśród polskich czytelników serii Zwiadowcy i Drużyna.

 

     

Król Duncan i jego córka, księżniczka Kasandra, są uwięzieni w południowej wieży zamku Araluen.
Daleko na północy niewielki oddział Sir Horace’a oraz dowódca Korpusu Zwiadowców Gilan tkwią w starym forcie oblężonym przez Klan Czerwonego Lisa. Młoda zwiadowczyni Maddie musi dotrzeć do drużyny Czapli i przekonać jej przywódcę Hala, by ruszyli na pomoc Horace’owi i Gilanowi.

ZWIADOWCY – MEGABESTSELLEROWA SERIA FANTASY

Wydawana od 2009 roku seria o przygodach zwiadowcy Willa oraz jego mistrza Halta cieszy się niesłabnącą popularnością wśród coraz to nowych czytelników. Pierwszy tom sprzedał się w ponad 150 tysiącach egzemplarzy, fani organizują kolonie pod szyldem Zwiadowców, a fanpage Zwiadowcy liczy ponad 30 tysięcy fanów. Seria składa się z 14 woluminów, autor napisał też dwa tomy prequelu.

W SERII UKAZAŁY SIĘ:

POZNAJ AUTORA:

John Flanagan Urodzony i wychowany w Sydney w Australii, od dzieciństwa marzył o tym, by zostać pisarzem. Nie było łatwo. Pracował w agencji reklamowej, ale dopiero satyryczny wiersz opisujący paskudnego kolegę zwrócił na niego uwagę przełożonych. Jeden z szefów agencji uznał, że warto zainwestować w młodego pracownika i tak Flanagan dołączył do grona copywriterów.
Przez dwie dekady pisał spoty reklamowe i scenariusze, później zaś trafił do telewizji i został jednym ze współtwórców sukcesu sitcomu Hi Dad!, zasłynął jednak jako autor „Zwiadowców”, serii osadzonych w fantastycznym świecie powieści dla młodzieży. Flanagan zaczął pisać historię Willa dla swego syna, Michaela, jednak to, co miało być opowieściami na dobranoc, szybko przerodziło się w cykl powieści. Pisarz wraz z żoną mieszka na przedmieściach Manly.
Ma troje dzieci i czworo wnuków.

 

 

Wszystkie książki z serii Zwiadowcy