Zostań ZWIADOWCĄ, uczyń świat lepszym!

Biblioteki całej Polski łączcie się! Wielka akcja ZWIADOWCÓW!

Droga Bibliotekarko, Drogi Bibliotekarzu, przyszedł czas na działanie! To ostatnie chwile, by wziąć udział w konkursie dla bibliotekarzy i czytelników pt. TAJNA MISJA ZWIADOWCÓW i zdobyć bonusową „książkę na dużą przerwę„. Formularz zgłoszeniowy aktywny jest jeszcze tylko przez 2 dni – do niedzieli, 9 października, włącznie:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScbCI5XrOmIEKooFT7kKPLb7ONgWnZ9YTUflMPZF4vZIBEs_w/viewform
Nasz wierny druh Neo już nosi zieloną pelerynę Zwiadowcy i z całą psią szczerością może Wam zaświadczyć, że warto – jest ciepła, mięciutka, a co najważniejsze - wszyscy go podziwiają!
Jeśli nie jesteś bibliotekarzem, a bardzo chcesz by Twoja biblioteka wzięła udział w akcji:
wykaż się szybkością i błyskawicznie oznacz swoją bibliotekę w komentarzu pod postem!
Wykaż się zwinnością i sprawnie udostępnij post by wieści się rozchodziły!
Wykaż się odwagą i zagadaj do swojego bibliotekarza, być może jeszcze nie wie o naszym konkursie?
Wykaż się życzliwością i informuj o akcji, by dzięki Twoim działaniom do bibliotek w całej Polsce trafiły książkowe i zwiadowcowe nagrody.
Wszelkie niezbędne informacje na temat akcji znajdziecie w specjalnej zakładce na stronie Wydawnictwa Jaguar: https://wydawnictwo-jaguar.pl/page/tajna-misja-zwiadowcow-konkurs-dla-bibliotekarzy-i-czytelnikow
A czy Ty zgłosił*ś się już do TAJNEJ MISJI ZWIADOWCÓW?

Na zdjęciu NEO, super zwiadowca, który zadeklarował się, że weźmie udział w naszej akcji. Neo dużo czyta ze swoją panią Elą. Lubi też zasypiać w płaszczu, który czyni go niewidzialnym. Tym razem udało się nam go uchwycić w kadrze.