Kraków, Warszawa, znikające bilety, marzenia o spotkaniu, to wszystko się dzieje i wydarzy w kwietniu! Czekacie?

Szaleństwo w związku z przyjazdem Holly Black do Polski!

NARESZCIE, NARESZCIE! HOLLY BLACK W POLSCE! 
????????
Kochani, zapraszamy Was wraz z Empikiem na spotkanie z Holly Black, niekwestionowaną królową literatury YA.
Holly Black jest jedną z najpopularniejszych na świecie autorek książek dla młodzieży. Ale to już wiecie. Napisana przez nią seria „Okrutny książę„ nie schodzi z pierwszych miejsc światowych list bestsellerów. Od ponad roku gości na TOP100 w empik.com. Książki Holly Black kupiło już ponad pół miliona polskich czytelników! Jej książki przetłumaczono na 32 języki, część z nich doczekała się też ekranizacji.
Nakładem naszego wydawnictwa ukazały się między innymi dwie trylogie fantasy: OKRUTNY KSIĄŻĘ (na którą składają się tomy ”Okrutny książę„, ”Zły król„ i ”Królowa niczego„) oraz ELFY ZIEMI I POWIETRZA (”Zła królowa„, ”Serce trolla„ i „Żelazna kraina”).
Spotykamy się:
- w Krakowie we wtorek 25.04.2023, w ICE Kraków Congress Centre, Sala Teatralna 2, o godz. 15.30. Spotkanie poprowadzi Marta Lis, konferansjerka w rękach Mariusza Dąbrowskego, rozmowę tłumaczyć będzie Anna Rosiak.
- w Warszawie, w środę 26.04.2023, w Multikinie w Złotych Tarasach, o godz. 17.00, spotkanie poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge, konferansjerem będzie Jan Bogdaniuk, tłumaczeniem zajmie się dla Was Anna Rosiak, tłumaczeniem na język migowy Bernard Kinov.
Ważne informacje:
Spotkanie biletowane, koszt biletu 25 zł. Bilety zostały wyprzedane w ciągu dwóch godzin. 

Z uwagi na ograniczony czas autorka będzie podpisywała wyłącznie książki (jedna książka dla jednej osoby) bez dedykacji i personalizacji.
Zdjęcia z autorką – osoba towarzysząca będzie mogła zrobić zdjęcie osobie biorącej autograf, nie będzie można przechodzić za stolik autorki.
Premierowy tytuł „Następca tronu" oraz inne książki Holly Black dostępne będą w dedykowanym punkcie Empiku na terenie wydarzenia.