„Kosz z książkami” gości naszą autorkę.

Wywiad z Karoliną Winiarską, autorką „W twoją stronę”.

Wywiad Sary, autorki strony koszzksiazkami.pl z Karoliną Winiarską.

„W twoją stronę” to powieść obyczajowa poruszająca wiele problemów, jednak na pierwszy plan wychodzą zdecydowanie skomplikowane relacje rodzinne i próba odnalezienia własnej drogi w życiu. Czy wśród przedstawionych bohaterów i ich zmagań któraś postać jest Pani szczególnie bliska?

Każdy z bohaterów przedstawionych w książce ma cząstkę mnie i każdemu coś od siebie przemyciłam. Z tego powodu każda z postaci jest mi bliska a w „W twoją stronę” wyjątkowo sprawiedliwie rozdzieliłam swoją sympatię. Łucja ma moje zorganizowanie a Felicja emocjonalne wybuchy. Tobiaszowi dałam pasję pisania, a babci Michalinie odpowiednią ilość dobrych rad! Także jestem po trochu każdym ze swoich bohaterów!

W książce obecny jest także wątek prawdziwej miłości i jej znaczenia w życiu. Ma Pani duszę romantyczki i wierzy w siłę uczuć?

Jestem ogromną fanką miłości. I nie mam na myśli tylko tej miłości romantycznej pomiędzy dwojgiem ludzi. Uważam, że uczucie miłości jest najwspanialszym doświadczeniem, jakim może obdarować nas los. Oczywiście, to jak jej doświadczamy i co z nią zrobimy zależy od nas samych, ale gdy mądrze wykorzystamy jej siłę, wiem, że mogą zadziać się cuda.

Calość przeczytacie na stronie - http://koszzksiazkami.pl/wywiad-karolina-winiarska/