Rewelacyjna, fantastyczna, mitologiczna LORE!

Już we wrześniu LORE!

WRZEŚNIOWA PREMIERA!
Wyobrażamy sobie co czujecie, widząc tę okładkę. Tak, to się dzieje naprawdę - zaczynamy wydawać powieści bestsellerowej autorki Alexandry Bracken, która stworzyła niezwykłą powieść LORE, pełną fantastycznych historii wysnutych z mitologii.
A teraz  uruchamiamy wyobraźnię:
Greccy bogowie na ulicach Nowego Jorku. Okrutna kara, ustanowiona przez Zeusa, co siedem lat wyznacza katów i ofiary. Na świecie wciąż żyją greccy bogowie. Co siedem lat Zeus zsyła część z nich na ziemię, gdzie przez siedem dni pozbawieni są nieśmiertelności. W tym czasie polują na nich ludzie i półbogowie, by przejąć ich moce. To kara, na jaką Zeus skazał niepokornych bogów.
Lore pochodzi z rodu Perseusza. Przed siedmiu laty jej rodziców i siostry wymordowali potomkowie Kadmosa. Dziewczyna cudem uniknęła śmierci i ukryła się w Nowym Jorku. Stara się zapomnieć o swoim pochodzeniu, jednak przeszłość nieoczekiwanie pojawia się pod jej drzwiami pod postacią rannej Ateny, która w zamian za pomoc zgadza się wyświadczyć jej wielką przysługę. Aby pomóc bogini wrócić do zdrowia, Lore odnajduje swojego dawnego przyjaciela, Kastora, który okazuje się być nowym wcieleniem Apolla. 
Co się będzie dalej działo przekonacie się sami.

29 WRZEŚNIA  rozpoczniecie czytanie barwnej historii o zemście i poświęceniu, z mitologicznymi wątkami i młodą bohaterką, która musi stanąć oko w oko z demonami przeszłości i złem czyhającym na ulicach wielkiego miasta.

Jeśli zachwyciła Was seria MROCZNE UMYSŁY „Lore” stanie się tą ulubioną. Są książki, bez których nasz świat byłby się uboższy.