Świat uczuć na wyciągnięcie ręki...

Dziś premiera nowej powieści Anety Krasińskiej „Gorzki smak marzeń”!

Wiemy, jak ważne są dla Was serie opowieści o ulubionych bohaterach, dylogie, trylogie, wielotomowe historie, w których fabułę dajemy się wciągnąć bez reszty. Są wśród nich książki typowo rozrywkowe i takie, które długo nosimy w sercu. Do nich należy dzisiejsza premiera. „Gorzki smak marzeń” poprzedził „Słodki smak marzeń”. 

Pamiętacie Laurę z pierwszego tomu? 
Świat Laury rozpada się na milion odłamków. Kobieta nie może otrząsnąć się po stracie i gdy nie ma już nadziei na odnalezienie sensu życia, nieoczekiwanie na horyzoncie pojawia się pewna trudna nastolatka, która wmawia wszystkim, że należy do rodziny Wolfów. Początkowo nikt jej nie wierzy, ale pełna determinacji Nicole zrobi wszystko, by wyrwać się z rodzinnego piekła.  
Dążąc uparcie do celu, Nicole naraża na niebezpieczeństwo i siebie, i Laurę. A gdy znajduje się na skraju wyczerpania nerwowego, samotność i brak zrozumienia ze strony dorosłych doprowadzają ją do wielce ryzykownego zachowania. 
Poznając bliżej sytuację dziewczyny, Laura odnajdzie w sobie pokłady uczuć, które zaskoczą ją samą. Niełatwe relacje z Nicole nauczą ją cierpliwości, pokażą, że odwaga i bezkompromisowość mogą zmienić nawet najbardziej beznadziejną sytuację. Kobieta i nastolatka będą przeżywać we wzajemnej relacji upadki i wzloty, co powoli im lepiej poznać siebie i swoje potrzeby. Zrozumieją, jak istotne jest budowanie więzi emocjonalnych z drugim człowiekiem, ale też dostrzegą, jak łatwo stracić to, co się naprawdę liczy.

Świat uczuć zawsze jest godny poznania. Zapraszamy!