Życzenia dla autorów, czyli piękna niespodzianka świąteczna!

Konkurs dla BIBLIOTEKAREK I BIBLIOTEKARZY!

Podaruj miłe słowo i… znajdź JAGUARA pod choinką - zapraszamy Bibliotekarki i Bibliotekarzy do wspólnej świątecznej zabawy z książkowymi nagrodami!
 
Droga Bibliotekarko! Drogi Bibliotekarzu!
 
Weź udział w naszym świątecznym wyzwaniu i zdobądź pakiet książek Wydawnictwa Jaguar dla swojej biblioteki! Zapewniamy, że nasze tytuły wspaniale skomponują się z kolorowymi ozdobami, które wkrótce pojawią się na bibliotecznych choinkach, a czytelnicy będą się nimi zajadali na równi ze świątecznymi cukierkami. 
Gotowi, by poznać szczegóły?
Rok 2021 zbliża się ku końcowi, zaś w Wydawnictwie Jaguar obfitował on w wiele niesamowitych historii - wzruszających, emocjonujących, pełnych napięcia, mroku, akcji, przygody, magii… Wszystkie wyszły spod zręcznego pióra naszych kochanych AUTORÓW, bez których ten rok na pewno byłby dużo bardziej szary, smutny i przygnębiający. To oni starali się regularnie przenosić Was do krainy wyobraźni. Dziś przyszła pora, by podziękować im za to, że dzielnie wspierają czytelników w chwilach nudy czy przygnębienia, spędzają z nimi ferie, wakacje, świąteczne dni, długie jesienne i zimowe wieczory - o każdej porze dnia i nocy można na nich liczyć! 
Zadanie konkursowe polega na podarowaniu naszym autorom wyjątkowo ważnego i budującego prezentu - miłego słowa:
1. Wybierz dowolną autorkę lub dowolnego autora, która/który w 2021 roku opublikował/a książkę w Wydawnictwie Jaguar. Daty wydań poszczególnych książek zawsze możesz sprawdzić na naszej stronie internetowej: wydawnictwo-jaguar.pl lub śledząc naszą tegoroczną aktywność w social mediach. 
2. W dowolnej technice i w dowolnym formacie (filmik, praca plastyczna, zdjęcie, piosenka, wiersz, list, wystawa książek, kartka świąteczna, praca interaktywna lub Twój inny autorski pomysł) wykonaj pracę konkursową polegającą na przekazaniu wybranej przez siebie osobie świątecznych życzeń i/lub ciepłych słów i wyrazów uznania w podziękowaniu za jej dokonania.
3. Do 11 grudnia do godziny 23.59 dostarcz pracę na adres mailowy aleksandra.sekowska@wydawnictwo-jaguar.pl (dodaj ją w formie załącznika lub wklej link prowadzący do Twojej pracy, jeśli została gdzieś zamieszczona bądź znajduje się na zewnętrznym serwerze).
Zwycięzców ogłosimy 17 grudnia 2021 roku, a 20 bibliotek otrzyma pakiet wybranych* książek Wydawnictwa Jaguar i drobny świąteczny upominek!
* - szczegółowe informacje na temat nagród znajdują się w punkcie 17. Regulaminu.
Nie od dziś wiadomo, że każdy mruczek doskonale odnajduje się w roli bibliotecznej gwiazdy. Smaczna drzemka na stosach woluminów, rozporządzanie kartonami po książkowych nowościach, wycieranie futerkiem kurzu z bibliotecznych półek – kot w bibliotece to właściwie lokator idealny. Nasz (dziki) kot JAGUAR także czuje się w bibliotece jak przysłowiowa ryba w wodzie, a nawet… kot pod choinką. Nie zwlekaj i już dziś zaproś go do siebie! Prześlij nam świąteczne zadanie i znajdź pakiet książek JAGUARA pod swoją biblioteczną choinką! 
Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej: 
Przesłanie pracy na konkurs jest równoznaczne z jego akceptacją.