Don’t Love Me

Lena Kiefer

  • Przekład z języka niemieckiego: Katarzyna Łakomik
  • Data premiery: 19 maja 2021
  • Tytuł oryginału: Don’t love me
  •  
  • Oprawa: miękka ze skrzydełkami
  • Format: 135x215
  • Liczba stron: 440
  • Dostępność: dostępny
  • ISBN 978-83-7686-975-9
  • Gatunek: romans New Adult
  • Kategoria wiekowa: 14+
  •  
  •  
  • Seria: Don’t love me
  • Tom w serii: 1

Opis

Pierwszy tom trylogii New Adult dla fanów Mony Kasten i Laury Kneidl 

Rozważna czy romantyczna, zimny czy namiętny?  Zagadkowi bohaterowie DON`T LOVE ME
Powieść, która doprowadzi Cię do płaczu i porzuci w sobie zakochaną. 

KENZIE marzy o studiach projektowania wnętrz. Nie jest więc zachwycona faktem, że zamiast jechać na wymarzone praktyki w Nowym Jorku dostała się na staż w szkockim Highland. Jej stosunek do pobytu w miasteczku, z którego pochodzi matka niespodziewanie się zmienia, gdy pojawia się na miejscu i poznaje przyszłego spadkobiercę sieci luksusowych hoteli. Młody, atrakcyjny Lyall fascynuje ją od pierwszej chwili ich przypadkowego spotkania. Chłopak jest arogancki i narzuca dystans, choć jednocześnie okazuje jej zainteresowanie. Jaki jest sekret tej sprzeczności?

LYALL ma niewiele czasu, bo tylko jedno lato, aby odzyskać zrujnowaną złą reputacją i pozycję w rodzinie. Jeśli mu się to nie uda, jego przyszłość będzie zagrożona. Kiedy poznaje Kenzie, odbywającą staż w jego rodzinnym zaczyna rozumieć, że trudno trzymać się planu. Lyall nie potrafi oprzeć się jej urokowi. Ich związek może być fatalny w skutkach nie tylko dla niego. Kenzie stanie przed trudnym wyborem. Jak sobie z nim poradzi przekonają się czytelnicy porywającej powieści o miłości, przeznaczeniu i przekleństwie przeszłości.

ON ma mroczną tajemnicę.
ONA jest dla niego zakazana.
Czy wspólna przyszłość jest możliwa?

 

Fragment książki

Złap za róg strony, by otworzyć książkę i przewrócić kartkę

Zobacz również

Książki z serii