Don’t Love Me

Lena Kiefer

  • Przekład z języka niemieckiego: Katarzyna Łakomik
  • Data premiery: 19 maja 2021
  • Tytuł oryginału: Don’t love me
  •  
  • Oprawa: miękka ze skrzydełkami
  • Format: 135x215
  • Liczba stron: 440
  • Dostępność: dostępny
  • ISBN 978-83-7686-975-9
  • Gatunek: romans New Adult
  • Kategoria wiekowa: 14+
  •  
  •  
  • Seria: Don’t love me
  • Tom w serii: 1

Opis

Pierwszy tom trylogii New Adult dla fanów Mony Kasten i Laury Kneidl 

Rozważna czy romantyczna, zimny czy namiętny?  Zagadkowi bohaterowie DON`T LOVE ME
Powieść, która doprowadzi Cię do płaczu i porzuci w sobie zakochaną 

KENZIE marzy o studiach projektowania wnętrz. Nie jest więc zachwycona faktem, że zamiast jechać na wymarzone praktyki w Nowym Jorku dostała się na staż w szkockim Highland. Jej stosunek do pobytu w miasteczku, z którego pochodzi matka niespodziewanie się zmienia, gdy pojawia się na miejscu i poznaje przyszłego spadkobiercę sieci luksusowych hoteli. Młody, atrakcyjny Lyall fascynuje ją od pierwszej chwili ich przypadkowego spotkania. Chłopak jest arogancki i narzuca dystans, choć jednocześnie okazuje jej zainteresowanie. Jaki jest sekret tej sprzeczności?

LYALL ma niewiele czasu, bo tylko jedno lato, aby odzyskać zrujnowaną złą reputacją i pozycję w rodzinie. Jeśli mu się to nie uda, jego przyszłość będzie zagrożona. Kiedy poznaje Kenzie, odbywającą staż w jego rodzinnym zaczyna rozumieć, że trudno trzymać się planu. Lyall nie potrafi oprzeć się jej urokowi. Ich związek może być fatalny w skutkach nie tylko dla niego. Kenzie stanie przed trudnym wyborem. Jak sobie z nim poradzi przekonają się czytelnicy porywającej powieści o miłości, przeznaczeniu i przekleństwie przeszłości.

ON ma mroczną tajemnicę.
ONA jest dla niego zakazana.
Czy wspólna przyszłość jest możliwa?

Lena Kiefer już jako dziecko opowiadała wymyślane przez siebie historie. Powrót do fascynacji literaturą, tym razem w roli autorki, nastąpił w wieku dorosłym. Pisarka mieszka z mężem w pobliżu Bremy. Pisze powieści fantasy oraz powieści obyczajowe dla dorosłych i młodzieży.

Mówi o sobie: Jestem pisarką, która obsesyjnie wszystko planuje, uzależnioną od białych tablic, przygotowanych do projektów. Kolekcjonuję bluzy, spędzam połowę mojego czasu w świecie koni, jestem ich miłośniczką, ale wszystko przewyższa fanatyczna miłość do frytek. Uwielbiam silne bohaterki, historie miłosne, fantastyczne światy, większość chodzących po ziemi czworonogów i... ciasteczek.       

          

© Fotogräfin Lisa

 

Fragment książki

Zobacz również

Książki z serii

Don’t Hate Me Lena Kiefer
42,90 zł 30,00 zł