Don’t Hate Me

Lena Kiefer

  • Przekład z języka angielskiego: Katarzyna Łakomik
  • Data premiery: 27 października 2021
  • Tytuł oryginału: Don’t Hate Me
  •  
  • Oprawa: miękka ze skrzydełkami
  • Format: 135x210
  • Liczba stron: 440
  • Dostępność: niedostępny
  • ISBN 978-83-8266-020-3
  • Gatunek: romans New Adult
  • Kategoria wiekowa: 14+
  •  
  •  
  • Seria: Don’t love me
  • Tom w serii: 2

Opis

Drugi tom miłosnej trylogii New Adult dla fanów Mony Kasten i Laury Kneidl!

ON ją okłamał. 
ONA chce o nim zapomnieć. 
Ale los ma wobec tych dwojga inne plany.

KENZIE przyrzekła sobie, że nigdy więcej nie będzie mieć kontaktu z klanem Hendersonów. Po tym, jak Lyall złamał jej serce, chce po prostu skupić się na nauce. Chwilę później otrzymuje jednak kuszącą ofertę od Theodory Henderson, aby pomóc w zaprojektowaniu kurortu na Korfu. Kenzie podejmuje wyzwanie, nie wiedząc, czego może się spodziewać.

LYALL próbuje wszystkiego, by zapomnieć o Kenzie, po tym, jak zdemaskowała jego kłamstwo i go porzuciła. Plany dotyczące rodzinnej firmy są teraz jego najwyższym priorytetem. Kiedy matka potrzebuje pomocy przy projekcie hotelu w Grecji nie zastanawia się dwa razy. Nie ma jednak pojęcia, jak bardzo jego serce zostanie tam wystawione na próbę... 

EMOCJONALNY ROALERCOASTER TRWA!

Drugi po Don’t Love Me tom bestsellerowej trylogii, ukazujący miłosne dylematy ambitnej Kenzie i zadziornego Lyalla.
Finałowe Don’t Leave Me już wkrótce!

Zobacz również

Don’t Love Me Lena Kiefer
42,90 zł 30,00 zł

Książki z serii

Don’t Love Me Lena Kiefer
42,90 zł 30,00 zł